Haapsalus on nüüd ravisukkade kauplus!

Läänemaa inimesed saavad nüüd kvaliteetsed ravisukad kodukandist kätte, sest Haapsalus on nüüd ravisukkade kauplus. Seda teab igaüks, et pealinnast saab osta kõike, seal on teenuseid ja kättesaadavus Eestis parim. Oleme oma hingelt maailmaparandajad ja leiame, et kvaliteetseid kompressioontooteid ei vaja vaid pealinlased. Pakume kompressioontoodete lipulaevade valikut, leiame just Teile sobiva toote ning õpetame seda kasutama.

Meie kaupluse toodete valik:

 • Kvaliteetsed meditsiinilised ravisukad
 • Abivahendid sukkade paigaldamiseks
 • Sport kompressioontooted
 • Ortoosid
 • Pidamatuse tooted
 • Haigekassa ja SKA lepingupartner – meilt saab retseptitooteid (retsepti ravisukad ja pidamatuse tooted)

Kellele see kauplus on mõeldud?

Tule astu läbi ja küsi nõu – vaatame Su probleemi üle.

 • Sul õhtuks jalad valutavad
 • Veenilaiendid teevad haiget
 • Käed või jalad on paistes
 • Vana trauma teeb muret
 • Haavandid ei taha paraneda
 • Uriinipidamatuse tooted

Ütleme omast kogemusest, et meie tänased kliendid on teadmatusest kannatanud aastaid oma muresid ja pidanud olukorda normaalseks, vanusest või operatsioonist tingitud probleemiks. Tänapäeval on lahendusi palju, kui oskad küsida ja uurida.  Müügin on nii Jobst, Medi kui CEP tooted

MediPlus kauplus asub Haapsalu kaubamajas I korrusel

Kohapeal on suur valik standardmõõdus kompressioontooteid ja väga palju võimalusi tellida konsultandi abiga endale täpselt õige toode käele või jalale. Lisaks kompressioontoodetele saad osta ka pidamatuse tooteid ning nõu nende valimise osas.

Tel: +372 519 949 69 haapsalu@mediplus.ee

AVATUD OLEME:

E/ K / N 10.00 – 17.00
T ja R 9.00 – 13.00

Miks üldse on ravisukkadel oma kauplust vaja, kui apteegid müüvad ka survesukkasid.

STANDARDMÕÕT VÕI ERILAHENDUS? 

Kui vajate kompressioontooteid profülaktilisel põhjusel, siis on valikud laiemad. Suuremate tursete, veenoossete probleemid, haavandite või traumade puhul aga peaks valima tooted spetsialisti abiga.

Kui Sinu ümbermõõdud on standardsed,  sul on e-poest on lihtne osta sobivaid riideid ja jalanõusid ning Sulle sobivad ka kõik säärsaapad, siis saad Sa osta ka kompressioonsuka pakitootena. Kui aga riiete ja jalanõude ostmisel Sinu numbri järgi on need ikkagi ebamugavad või kitsad kanda, siis tõenäoliselt on sama mure ka ravisuka valikul ja Sa vajad erilahendustoodet. Tule ja pea nõu!

 
Kandmise mugavus on äärmiselt oluline kõigile, eriti aga neile, kel on vaja ravisukka igapäevaselt kasutada. 

Selleks, et kompressioontoode toimiks ja oleks mugav kanda, on valikuid palju! Alustades toote suuruse valikust, on võimalus toodet mugandada mitmete erilahendustega. Näiteks on sukkadel:
9 mõõdukohta – ümbermõõdud ja pikkusmõõdud, mis võimaldavad leida inimese keha kujuga sobiliku toote.
4 surveklassi – selle valik sõltub kandjast ja vajadusest või harjumusest.
Lai valik erinevaid ülaservi – varrukatel, kinnastel, põlvikutel, sukkadel ja sukapükstel. Erinevate silikoonmustritega ja erineva laiusega ülaääred – sukapükstel pingutuskummi lisamine. Värve saab valida vastavalt naha toonile või tujule.

MediPlus Kauplus on avatud, et saaksid neid erinevusi näha ja käega katsuda.

KUI RAVISUKK ON EBAMUGAV, SIIS JÄRELIKULT  ON TOODE VALESTI VALITUD.

Oleme tihti kuulnud eksiarvamust, et ravisukad on ebamugavad. Õigete mõõtudega toode on alati mugav kanda. Jalal on kerge tunne ja suka kandmine ei tule päeva jooksul meeldegi. Põhjuseid, miks toode on ebamugav, on aga mitmeid. Näiteks, on sukk liiga pikk ja see rullib ülevalt alla või koguneb põlveõndlasse. Liiga lühike sukk aga vajub kõndides alla. Püstine varbaküüs teeb survestades haiget. Lühikese jalalabaga inimesel jääb pöia osa kinga sees kortsu. Neid ohumärke oskab terapeut näha ja toote valikul kasulikke nõuandeid jagada. 

Ravisukk peab olema mugav ja saab olla mugav – valida tuleb lihtsalt õigesti.

Kogenud kasutaja saab osta kiirelt e-poest sobiliku toote

VAATA e-poodi