Jobst ForMen Ambition kompressioonpõlvikud (HIND 57.95€ / 5.79€)

Kompressioonsokk, mis ei erine ülikonna sokist. Loodud spetsiaalselt meestele, et pakkuda täiusliku kombinatsiooni stiilist ja terapeutilisest efektiivsusest lümfi- ja venoossete haiguste raviks. Funktsionaalne ja ajatu soonikkoes disain teeb JOBST ForMen Ambitionist ideaalse kaaslase töö juures.

Elegantsed diskreetse mustriga kompressioonsukad. Heas tasakaalus materjalisegu muudab sukad hõlpsasti jalga tõmmatavaks. 

Kasutatud materjalide kombinatsioon reguleerib tõhusalt niiskust ja takistab ebameeldiva lõhna teket.

 

 

 

Alates: 5.79

Kirjeldus

Jobst ForMen Ambition kompressioonpõlvikut võib nimetada ka kompressioonsokk, mis ei erine ülikonna sokist. Loodud spetsiaalselt meestele, et pakkuda täiusliku kombinatsiooni stiilist ja terapeutilisest efektiivsusest lümfi- ja venoossete haiguste raviks. Funktsionaalne ja ajatu soonikkoes disain teeb JOBST ForMen Ambitionist ideaalse kaaslase töö juures.

Elegantsed diskreetse mustriga kompressioonsukad. Heas tasakaalus materjalisegu muudab sukad hõlpsasti jalga tõmmatavaks. 

Kasutatud materjalide kombinatsioon reguleerib tõhusalt niiskust ja takistab ebameeldiva lõhna teket.

Ole kursis ka meie FB toimetustega
Konsultatsiooniks lepi aeg SIIT

Venoosse puudulikkuse ja venoosse haavandi korral on Eesti Haigekassa soodustuses veenide ravisukad   kuni 90% ulatuses Haigekassa poolt hüvitatud, hind sõltub tootest. Kui te soovite kasutada seda soodustust, siis pöörduge oma perearsti poole ja paluge saatekirja vasoloogile, et välja selgitada, kas Teie seisund vajab kompressioon sukkade ravi, või on Teile vastav diagnoos juba eelnevalt väljastatud, mis võimaldab juba osta ravisukad soodustusega meie kauplusest

 

Mehed ja nende jalgade tervisest!

Meeste jalgade tervisest räägitakse vähe, sest jalgadega seotud probleemid, eriti veenilaiendid, tunduvad enamikele olevat naiste teema. Tõde on ilmselt see, et naised tegelevad oma jalgadega rohkem ja näitavad oma sääri suuremale seltskonnale, mistõttu on nende probleemid ka rohkem kuulda ja näha.

Seisev töö, pikalt kontorilaua taga istumine, kaubaauto rooli keeramine või raske füüsiline töö on väga heaks pinnaseks veenilaiendite tekkimisele. Probleemide korral on meeste puhul paraku aga nii, et kui mehel jalad valutavad, siis hakkab ta jalgu mõne kreemiga määrima. See annab aga leevendust vaid korraks.

Täna näeme, et järjest rohkem ka meestele perearstid hakanud soovitama kompressioontooteid. Võite vaid ette kujutada, mida tunneb mees, kellele soovitatakse kasutada hea enesetunde või ravi mõttes edaspidi sukke või põlvikuid.

Näeme nõutuid mehi iga päev ning murrame müüti, et sukad on vaid naiste teema. Õnneks on siinkohal sukkade tootjad tulnud meestele vastu ja järjest rohkem disainitakse meestele ekstra super elegantseid tooteid, mis ei näe isegi välja nagu ravitooted. Kanna neid siis ülikonnaga või sporti tehes. Võime üsna kindlad olla – välimuse järgi ei tee tavaline inimene ravi-ja klassikalisel sokil mingit vahet. Kandja ise tunneb aga vahet kohe.

Me hoolitseme oma tervise eest, et ennetada haigusi. Üks meist võtab vitamiine, teine liigub palju värskes õhus ja keegi käib ennast talisuplusega karastamas. Kindlasti peseme kõik hambaid, et vältida hambaauke. Samamoodi soovitame veresoonte probleeme ennetada ja alustada kompressioontoodete kandmist enne suurte vaevuste tekkimist. Kui Sul on aga juba täna jalad kergelt paistes, veresooned punnitavad ning õhtuks tulitustunne, siis oleks aeg kohe tegutseda!

Lisainfo

Kompressioonklass

CCL 1, CCL 2

Suurus

I, II, III, IV, V, VI

Varbaosa

kinnine

Värv

Khaki-värvi, Must, Tumehall, Tumepruun, Tumesinine

Retseptiga

ei, jah

Pikkus

long, regular