lymfiteraapia

Lümfiteraapia väljasõidul – Kärdla

Mis on lümfiteraapia?

Lühidalt: lümfiteraapia sobib erinevate tursete raviks. See saab koosneda lümfimassaažist käsitsi ja/või aparaadiga ning kompressioonravist  ehk sidumisest ja spetsiaalsete tugitoodete kandmisest. Väljaõppega lümfiterapeut nõustab Teid ka selles, kuidas igapäevaselt oma tursetega toime tulla.

Loe meie teenuste kohta lisaks: SIIT

Kellele on mõeldud lümfiteraapia?

Vähihaigetele on lümfiteraapia peamine taastusravi. Operatsiooni käigus eemaldatakse lümfisõlm ning selle tagajärjel on tekkinud tihti tursed kätes ja jalgades. Üldine soovitus on patsientidel lümfostaasi (lümfi äravoolu takistuse põhjusel tekkinud suur lümfiturse) ära hoidmiseks saada kompleksset lümfiteraapiat. Anname soovitusi kuidas ise ennast selles olukorras igapäevaselt toetada ja aidata.

Traumapatsiendid, kel on operatsiooni või mõne trauma järgselt tekkinud turse, mis ei taha alaneda. Lümfiteraapia kiirendab taastumist ning koos terapeudiga leiame taastumiseks parimaid lahendusi.

Venoossete tursetega hädas olevad inimesed kel õhtuks jalad valutavad või tundub nagu keha“hoiaks vett kinni”.  Aitame parandada enesetunnet ning leida lahendusi tekkinud probleemide vähendamiseks. 

Ravisukkade kandjad, kes tahavad oma tervist turgutada ja sellega ka turseid alandada.

Lipödeemi diagnoosiga või haiguse kahtlusega inimestel leevendame tekkinud või tekkima hakkavaid vaevusi. Nõustame, kuidas selle haigusega edasi elada ja milliseid ravi võimalusi on Eestis võimalik saada. 

Mida me pakume Kärdlas 31. mail?

  • Käsitsi teostatav lümfimassaaž 1h – 40eur
  • Aparaatne lümfimassaaž 1h – 20eur
  • Lümfiteipimine – on lümfimassaaži osa
  • Survesidumise koolitus – 1h – 25eur
  • Lümfitursega patsientidele erimõõdus toodete mõõtmine – tasuta

    Teraapia toimub Posti 13, Posti hostelis

Kasutage võimalust ja tulge proovige enda peal lümfiteraapia mõju. Julgeme lubada, et ka 1 kord teraapiat muudab Teie enesetunnet paremaks ning oskate oma probleemile teise nurga alt läheneda. 

Kasuta suurepärast võimalust!

Broneeri aeg juba täna! 580 480 22 või kirjuta info@mediplus.ee

Kui Te ei saa aru, kas teraapiat on hetkel vaja või saaks esmast abi juba ravisukkadest, siis soovitame konsultatsioonipäeval lümfiterapeut Külli Erik vastuvõtule tulla.
LOE LISA konsultatsioonist ja broneeri aeg. Ajad piiratud.