Pärnu ravisukad

MediPlus Pärnu ravisukad ja massaaž on nüüd saadaval uuel aadressil. MAI TERVISEKESKUSES. Metsa 28, Pärnu!

Nüüd on kvaliteetsed ravisukad ja lümfiteraapia ka Pärnus mugavalt kättesaadav. Lisaks ravisukkade teemale pakume ka klassikalist massaaži. Mlliseid täpsemalt loe SIIT


TULE KÜLLA!

Asume Pärnus, Mai Tervisekeskus, Metsa 28, II korrusel
+372 530 374 76
anneli@mediplus.ee

Ravisukkade kauplus avatud:

E,K,R 9.00-13.00

T,N 14-18Massaažide/teraapiate toimumise ajad
E,K,R 14.00-18.00
T,N 9.00-13.00
Aegu palume eelnevalt broneerida kaupluse lahtioleku ageadel telefonile +372 530 374 76 või broneerimise keskkonnast. SIIT


Meie kaupluse toodete valik:

 • Kvaliteetsed meditsiinilised ravisukad kätele, jalgadele.
 • Abivahendid sukkade paigaldamiseks
 • Ortoosid
 • Nahahooldustooted
 • Tervisekassa ja SKA lepingupartner – meilt saab retseptitooteid (retsepti ravisukad ja ortoosid)

Pärnu kaupluse /massaažisalongi teenused:

 • Lümfiteraapia
 • Aparaatne lümfimassaaž
 • Klassikaline massaaž
 • Sportmassaaž
 • Survesidumine
 • Ravisukkade mõõtmine ja tellimine
 • Konsultatsioon

Meditsiinilised ravisukad saad nüüd ka Pärnus!

Meie sooviks on muuta pärnakate ja Pärnu lähilinnakestes elavate inimeste elu veidike lihtsamaks ja pakkuda võimalust soetada oma kodulinnast endale sobivad ja kvaliteetsed kompressioontooted.  Kuna Pärnus on olemas lümfiterapeut Anneli, kes juba palju aastaid on Pärnu inimesi ravinud ja aidanud peale raskeid haigusi tekkinud tursetega ja kõikvõimalike turseprobleemidega, siis MediPlus pani õla alla ja koos Anneliga seadsime sisse armsa butiik-salongi. Lisaks lümfiteraapiale tegeleme ka meditsiiniliste ravisukkade müümisega. Leiame tekkima hakkavatele veenilaienditele ennetuseks õige suka või juba tekkinud veeniprobleemidele ravisuka.

Suur ravisukkade, ravipõlvikute, ravisukapükside valik.

Töötame kahe suurema ravisuka tootja firmaga JOBST ja MEDI.  Kohapeal on suur valik standardmõõdus ravisukkasid. Ja väga suur valik erilahendustoodete võimalusi, mida tellime vastavalt kliendi mõõtudele.

Ravisukkade valik on tohutu suur. Toode peab olema kantav igapäevaselt ja muga. Just seepärast on meil müügil erinevate materjalide ja mudelite valikudga ravisukad. Meditsiinilistel ravisukkadel ja -põlvikutel ning ka -varrukatel on palju mõõdukohti ja lisavõimalusi, mis on mõeldud just selleks et toode sobituks ideaalselt.  Suur mõõdu ja valikuvõimaluste valik  teeb õige ravisuka valimise esialgu keeruliseks, aga koos imelise lümfiterapeudi Anneli abiga, valitakse just Teie mõõdule vastav ravisukk ja õpetatakse  kuidas seda õigesti kasutada ja hooldada.

Sinu mõõdu järgi ravisukkade mõõtmine.

Mõõdu järgi ravisuka saab võimalusel tellida,  kui sobilikku standardmõõtu ei leidu, või on vaja lümfitursete korral spetsiaalset sukka käele või jalale.

Lisaks kompressioontoodetele saad osta ka pidamatuse tooteid ning saada nõu kuidas ja mida valida.

Kellele see ravisukkadekauplus on mõeldud?

Tule astu läbi ja küsi nõu! Pärnu Kaupluse perenaine Anneli aitab nõu ja jõuga. Ravisukkade konsultatsioon ja lümfiteraapia.

Anneli on tegutsenud lümfiterapeudina juba 10 aastat ja oskab juhendada, kuidas toimida ka kõige keerulisemate turseprobleemide korral. Tihti vajatakse nõu, kuhu minna abi otsima ja kuidas saada riiklikke soodustusi teenuste ja toodetele.

Ütleme omast kogemusest, et meie tänased kliendid on teadmatusest kannatanud aastaid oma muresid ja pidanud olukorda normaalseks, vanusest või operatsioonist tingitud probleemiks. Tänapäeval on lahendusi palju, Sa ei pea  oskama  küsida, tule ja kurda oma muret – usume, et leiame koos lahenduse.

Meie Pärnu kaupluse perenaine on absoluutselt alati rõõmsameelne, Anneli Haponen.
Anneli on  lõpetanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli. Sellele järgnes spetsialiseerumine lümfiterapeudiks.
Ta on töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumis  ja Pärnu Haiglas lümfiterapeudina. Anneli teiseks kireks on õpetajaamet. Pärnumaa Kutsehariduskeskuses tulevad tema juhendamisel spaateenindajad.

Anneli juurde saab lümfiteraapiaks ja konsultatsiooniks aega broneerida SIIT.

lümfiteraapia
nahahooldus,
kinesioteipimine lümfi ja lihasprobleemide korral
turseravi toodete mõõtmine
konsultatsioon

Miks üldse on ravisukkadel oma kauplust vaja, kui apteegid müüvad ka survesukkasid.

STANDARDMÕÕT VÕI ERILAHENDUS? 

Kui vajate kompressioontooteid profülaktilisel põhjusel, siis on valikud laiemad. Suuremate tursete, venoossete probleemid, haavandite või traumade puhul aga võiks valida  kompressioonravi tooted spetsialisti abiga.

Kui Sinu ümbermõõdud on standardsed, on e-poest  lihtne osta sobivaid riideid ja jalanõusid ning Sulle sobivad ka kõik säärsaapad, siis saad ka kompressioonsuka soetada pakitootena. Kui aga riiete ja jalanõude ostmisel Sinu numbri järgi on need ikkagi ebamugavad või kitsad kanda, siis tõenäoliselt on sama mure ka ravisuka valikul ja Sa vajad erilahendustoodet. Tule ja pea nõu spetsialistiga et saaks ikka õige.

Anneli moto : kõiki tuleb teenindada nii nagu sa tahad, et sind teenindatakse. 🙂

Kandmise mugavus on äärmiselt oluline kõigile, eriti aga neile, kel on vaja ravisukka igapäevaselt kasutada. 

Selleks, et kompressioontoode toimiks ja oleks mugav kanda, on valikuid palju! Alustades toote suuruse valikust, on võimalus toodet mugandada mitmete erilahendustega. Näiteks on sukkadel:
9 mõõdukohta – ümbermõõdud ja pikkusmõõdud, mis võimaldavad leida inimese keha kujuga sobiliku toote.
4 surveklassi – selle valik sõltub kandjast ja vajadusest või harjumusest.
Lai valik erinevaid ülaservi – varrukatel, kinnastel, põlvikutel, sukkadel ja sukapükstel. Erinevate silikoonmustritega ja erineva laiusega ülaääred – sukapükstel pingutuskummi lisamine. Värve saab valida vastavalt naha toonile või tujule.

MediPlus Kauplus on avatud, et saaksid neid erinevusi näha ja käega katsuda. Ravisukk peab olema mugav ja saab olla mugav – valida tuleb lihtsalt õigesti.

Kogenud kasutaja saab osta kiirelt e-poest sobiliku toote VAATA e-poodi