CEP Recovery Pro kompressioonpüksid naistele ja meestele (HIND 132,12€)

CEP Recovery Pro kompressioonpüksid aitavad lihastel kiiremini taastuda pärast pikka ja rasket treeningut. Tänu täpsele survetehnoloogiale tagavad Recovery kompressioonpüksid parema verevoolu, mis vähendab jalgade turset ja ülekoormust.

CEP Recovery Pro kompressioonpüksid sobivad ka igapäevaseks kandmiseks, mis aitavad Teie lihastel taastuda ja argitoimingute ajal.

 

132.12

Kirjeldus

CEP Recovery Pro kompressioonpüksid aitavad lihastel kiiremini taastuda pärast treeningut. Tänu täpsele survetehnoloogiale(kuni 4 suurust, v.t suurustetabelit) tagavad Recovery kompressioonpüksid parema verevarustuse, mis vähendab jalgade turset ja ülekoormust.

CEP Recovery Pro kompressioonpüksid sobivad ka igapäevaseks kandmiseks, mis aitavad Teie lihastel taastuda ka argitoimingute ajal. Recovery Pro kompressioonpüksid sobivad hästi pikkadele lennureisidele.

 

-Tänu survele on taastumist märgata juba peale kahte tundi kandmist

-Anatoomiline sobivus ja kvaliteetne materjal tagavad maksimaalse mugavuse

-Pehme materjal põlve piirkonnas, ilma õmblusteta tagab mõnusa liikuvuse liigeses

-Lihtne jalga panna

-Kõikidele jalanumbritele kuna on avatud varbaosaga

-Kõrgtehnoloogilised sünteetilised kiud juhivad hästi niiskust kehapinnalt ning ei tekita allergiaid

-20-30 mmHG kompressioon

 

Loe lisaks kompressioontoodete kohta SIIT

Ole meie igapäevaste tegemistega kursis SIIN

 

Ravisukad on põhilised profülaktilised abivahendid, tekkima hakkavate veenilaiendite ja juba tekkinud tursete alandamiseks. Mõnikord võivad tursed olla väiksed, kuid jalad siiski pikalt seismise järel valutada.

Miks on vaja meditsiinilist tursealandajat ehk tursesukka?

Õigete ravisukkade kandmisel ühtlustub vereringe ning suka surve suunab üleliigset vedelikku kehas ja ei lase sel koguneda naha alla. See välistab uue turse ning tekkinud turse hakkab alanema. Toote korralikul kandmisel väheneb turse reeglina paari päeva jooksul, jalavalu ja pigned jalas kaovad või vähenevad märgatavalt. Sukka kandes, peab kindlasti jälgima, et sukal säärele sattunud surve ei satuks hoopis põlveõndlasse, kus see hakkab surve asemel soonima. Sukk, põlvik ja sukkpüks peab olema mõõdu poolest täpselt paras, et see kasu asemel kahju ei teeks!

Kas on ka piirangud, kui sagedasti toodet kanda tohib?

Ravisuka kasulik mõju avaldub füüsilise tegevuse käigus, näiteks poes või jalutamas käies, ning ajal, kui liikumist ja seismist on rohkem. Soovitatav on igapäevaselt sukka kanda ka neil, kelle töö iseloom nõuab palju püstijala tööd. Nii nagu inimese keha väsib vanusega, nii ka lümfi- ja veresoonte süsteem võib vajada tuge. Kui toetad oma lümfisüsteemi, saad ise hoida ära kaasuvaid haigusi, nagu näiteks roospõletikud, haavandid ja kroonilised veenipõletikud.

Kas on ka vastunäidustusi, kellele pole soovitav kompressioontoode?

Nagu muudel meditsiinilistel vahenditel on ka ravisukkadel vastunäidustusi, nagu näiteks kompenseerimata südamepuudulikkus, äge roospõletik, raskekujuline kõrgvererõhutõbi, valu. Kindlasti lõpetada suka kandmine koheselt, kui tekib valu, käsi või jalad surevad ära. Ravisukki oma vanematele või vanavanematele ostes on oluline konsulteerida enne spetsialistiga ning vajadusel saadab terapeut abivajaja enne arsti juurde või oskab soovitada vajalikke protseduure, enne kui sukad peale tohib panna.

 

 

 

 

 

Lisainfo

Kompressioonklass

CCL 2

Suurus

S, M, L

Värv

Must

Sugu

Mees, Naine