LOE lisa!

Ravisukkade valimine ei ole lihtne, kui teete seda esmakordselt. Eriti keeruline on valiku tegemine meestel.

Kompressioonklassid, pikkused, materjalid, koe tüübid ja palju erinevaid mõõte on vaid osa tingimustest, mida toote valimisel peab silmas pidama.
Tegeleme õigete toodete valimisega IGA PÄEV ning üheskoos leiame igale probleemile parima lahenduse.

Meie jaoks on oluline aidata Teid teie mures. Küsige julgesti!

Helista E-R 8-16  54876096 või kirjuta info@mediplus.ee

 

Kirjeldus

Ravisukkade konsultatsioon. STANDARDMÕÕT VÕI ERILAHENDUS?

Ravisukkade konsultatsioon on vajalik, kui Sa pole varem kompressioontooteid tellinud. Meil on müügil tooteid firmadelt Jobst ja Medi.

Kui Teie ümbermõõdud on standardsed, Teil on e-poest on lihtne osta sobivaid riideid ja jalanõusid ning Teile sobivad ka kõik säärsaapad, siis saate osta ka kompressioonsuka pakitootena. Kui aga riiete ja jalanõude ostmisel Teie numbri järgi on need ikkagi ebamugavad või kitsad kanda, siis tõenäoliselt on sama mure ka ravisuka valikul ja Te vajate erilahendustoodet. Erimõõdus ja lahendusega sukkade tegemine võtab küll rohkem aega, kuid tulemus on seda väärt.

Kandmise mugavus on äärmiselt oluline kõigile, eriti aga neile, kel on vaja ravisukka igapäevaselt kasutada. Selleks, et kompressioontoode toimiks ja oleks mugav kanda, on valikuid palju!
Ravisukkade konsultatsioon on just see, mis aitab teha õiged valikud. Alustades toote suuruse valikust, on võimalus toodet mugandada mitmete erilahendustega.
Näiteks on sukkadel:
9 mõõdukohta – ümbermõõdud ja pikkusmõõdud, mis võimaldavad leida inimese keha kujuga sobiliku toote.
4 surveklassi – selle valik sõltub kandjast ja vajadusest või harjumusest.
Lai valik erinevaid ülaservi – varrukatel, kinnastel, põlvikutel, sukkadel ja sukapükstel. Erinevate silikoonmustritega ja erineva laiusega ülaääred – sukapükstel pingutuskummi lisamine. Värve saab valida vastavalt naha toonile või tujule.

Ärge valige valesti, sest valesti valides võite saada ebamugava kogemuse.
BRONEERIGE AEG või tulge meie kauplusesse, Mustamäe Tervisekeskusessse, Ehitajate tee 27, E-R 8.00-16.00