elegance-kompressioonsukad

Kompressioonsukad

Hoolimata uuenduslikest operatsioonivõimalustest maailmas, ei ole veel leitud võimalust kuidas ravida venoosseid probleeme täielikult. Kvaliteetsed ja sertifitseeritud kompressioonsukad aitavad neid protsesse aeglustada ja kontrolli all hoida.

Miks kompressioonsukad vajalikud on?

Et ära suruda verd, lümfi- ja ka muid vedelikke jalgadest on vaja survet, mida meie nahal ei ole piisavalt. Selle töö peavad ära tegema lihased, kuid jalgadest vedelikke tagasi surudes peab keha töötama vastu gravitatsioonile. Lihased aga ei tööta alati piisavalt efektiivselt ning selle tulemusena on õhtu lõpuks „rasked jalad“.

Kui sellele probleemile mitte tähelepanu pöörata hakkavad tekkima suuremad hädad nagu näiteks veenilaiendid, trombid, lümfivedelike kogunemine.

Kompressioonsukad, -põlvikud ja ka -sokid aitavad verd ja vedelikke jalgadest tagasi suruda. Tänu paljudele mõõdukohtadele sobituvad sukad inimese kehakujuga ja on mugav kanda. Spetsiaalne pingutusniit, mis on kootud suka sisse, tagab surve õigele piirkonnale, õige kompressiooni ja tugevuse. Ei sooni ega pigista.

Tugisukkade abiga on võimalik kõiki neid haigusi ennetada ning leevendada tekkinud probleeme. Tromboosijärgselt tuleb inimesel kanda kahjustatud jäsemel kompressioontoodet, kuna trombi tagajärjel vigastatud veeniklapid ei suru veenidest verd tagasi üles, siis suka abiga nahale tekitatud kompressioon aitab suunata vereringet tagasi.

Ravisukki peaks kandma regulaarselt ja pikaajaliselt, et tulemused oleksid püsivad ning haigusnähud ei süveneks ning ei tekiks kaasuvaid hädasid, nagu näiteks haavandid ja põletikulised tursed.

Kompressioonsukad on soovituslik peale panna hommikul kohe pärast ärkamist, et veri ja lümfivedelik ei saaks koguneda jalgadesse.

Öiseks kompressioonraviks on spetsiaalsed tooted, sest igapäevaseks kasutamiseks mõeldud ringkoes toodetega ei ole soovitatav puhkeasendis kaua viibida.

Kompressioontooteid võiks kasutada ka siis, kui teil ei ole veel nähtavaid veenilaiendeid, kuid on esimesed märgid jalgade raskeks muutumisest päeva lõpuks. Kompressioonsukad sobivad kõikidele jalgadele ning hoiavad teie jalad tervena. Iga inimene on eriline ja kuna materjalide valik on väga lai, siis spetsialist oskab soovitada teile kõige õigema toote.

Olenemata Teie vanusest, soost või aktiivsusest aitavad kompressioontooted tagada Teile lihtsama eluviisi ja terved jalad.

Kui Sa tunned siin kokkupuutepunkte ja näib, et vajad kompressioontooteid või sellealast nõu, siis külasta meie kauplust või broneeri aeg konsultatsiooniks.

Hoia end kursis meie FB lehel