Miks peaks ravisukki ostma spetsiaalpoest

STANDARDMÕÕT VÕI ERILAHENDUS? MediPlus ravisukkade kauplus aitab Sind.

Kui Sinu ümbermõõdud on standardsed, sul on e-poest on lihtne osta sobivaid riideid ja jalanõusid ning Sulle sobivad ka kõik säärsaapad, siis saad Sa osta ka kompressioonsuka pakitootena. Kui aga riiete ja jalanõude ostmisel Sinu numbri järgi on need ikkagi ebamugavad või kitsad kanda, siis tõenäoliselt on sama mure ka ravisuka valikul ja Sa vajad erilahendustoodet. Erimõõdus ja lahendusega sukkade tegemine võtab küll rohkem aega, kuid tulemus on seda väärt. 
Kandmise mugavus on äärmiselt oluline kõigile, eriti aga neile, kel on vaja ravisukka igapäevaselt kasutada. Selleks, et kompressioontoode toimiks ja oleks mugav kanda, on valikuid palju! Alustades toote suuruse valikust, on võimalus toodet mugandada mitmete erilahendustega. Näiteks on sukkadel:
9 mõõdukohta – ümbermõõdud ja pikkusmõõdud, mis võimaldavad leida inimese keha kujuga sobiliku toote.
4 surveklassi – selle valik sõltub kandjast ja vajadusest või harjumusest.
Lai valik erinevaid ülaservi – varrukatel, kinnastel, põlvikutel, sukkadel ja sukapükstel. Erinevate silikoonmustritega ja erineva laiusega ülaääred – sukapükstel pingutuskummi lisamine. Värve saab valida vastavalt naha toonile või tujule.

MediPlus Kauplus on avatud, et saaksid neid erinevusi näha ja käega katsuda.

KUI RAVISUKK ON EBAMUGAV, SIIS JÄRELIKULT  ON TOODE VALESTI VALITUD.

Oleme tihti kuulnud eksiarvamust, et ravisukad on ebamugavad. Õigete mõõtudega toode on alati mugav kanda. Jalal on kerge tunne ja suka kandmine ei tule päeva jooksul meeldegi. Põhjuseid, miks toode on ebamugav, on aga mitmeid. Näiteks, on sukk liiga pikk ja see rullib ülevalt alla või koguneb põlveõndlasse. Liiga lühike sukk aga vajub kõndides alla. Püstine varbaküüs teeb survestades haiget. Lühikese jalalabaga inimesel jääb pöia osa kinga sees kortsu. Neid ohumärke oskab terapeut näha ja toote valikul kasulikke nõuandeid jagada. 

Ravisukk peab olema mugav ja saab olla mugav – valida tuleb lihtsalt õigesti.

Kogenud kasutaja saab osta kiirelt e-poest sobiliku toote

MediPlus kauplus asub Mustamäe Tervisekeskuses (Ehitajate tee 27, Tallinn).
Kohapeal on suur valik standardmõõdus kompressioontooteid ja väga palju võimalusi tellida terapeudi abiga endale täpselt õige toode käele või jalale. Kaupluse eeliseks kliiniku ees on see, et Sa ei pea leppima kokku eraldi aega – astu kauplusesse sisse E-R kell 8.00-16.00 ja leia koos teenindajaga oma murele lahendus. Suurema probleemi korral aga palume registreerida konsultatsiooni aeg terapeudile telefoni teel või online broneerimise keskkonnas.