Lümfiteraapia JÕHVIS. Haigekassa kindlustatule saatekirja alusel TASUTA.

Kui Sul on taastusravi arsti poolt määratud riiklik lümfiteraapia, siis saad kasutada seda teenust mugavalt ka JÕHVIS.  MediPlus meeskond hakkab käima kord kuus Corrigo kliinikus lümfiteraapiat tegemas. 

VASTUVÕTTUDE AJAD:

14.03  / 18.04 / 16.05 / 13.06 / 4.07 / 8.08 / 12.09 / 3.10 / 1.11  / 12.12

Vajalik on taastusarsti saatekiri. Lümfiteraapiat viiakse läbi Corrigo kliinikus, Jõhvi (Jaama 34a).
Kui Sul on saatekiri siis broneeri juba kohe aeg TASUTA teraapiasse: Tel. 3331100


MIDA LÜMFITERAAPIA SISALDAB?

Käsimassaaži, aparaatset massaaži, vastavalt vajadusele teipimist kinesioteibiga, survesidumist ja individuaalseid eneseabi võtteid. 
Kui patsient vajab individuaalsete mõõtudega kompressioontoodet, siis teraapia käigus toimub ka patsiendi mõõtmine. Kõik tooted valmistatakse Saksamaal. Retsepti olemasolul on võimalik toodete ostmine EHK soodustusega.
Täpne teraapiakava pannakse kokku lümfiterapeudi poolt.

Lümfiteraapia saab Sind aidata järgmiste probleemide puhul:

Vähihaigetele pakutav lümfiteraapia. 
Onkoloogiliseoperatsiooni käigus on eemaldatudlümfisõlmi ning selle tagajärjel on tekkinud tursed kätes, jalgades või mõnes muus kehapiirkonnas.

Traumapatsiendid, kellel  on operatsiooni või mõne trauma järgselt tekkinud turse, mis ei taha alaneda ja takistab  taastumist. 

Venoossete tursetega hädas olevad inimesed, kellel on olnud roospõletikud ning jalgades või kätes suured tursed.  

Lipödeemi diagnoosiga või haiguse kahtlusega inimestele pakub leevendust aparaatne lümfiteraapia ja mõõdu järgi tellitavad lamekoes kompressioontooted.

Selleks, et saada riiklikult ette nähtud TASUTA lümfiteraapiat, on vajalik perearsti saatekiri taastusarstile, kes määrab vajadusel lümfiteraapia!