Lümfödeem

Elu lümfiprobleemiga. Lümfödeem, kui uus reaalsus Sinu elus.

Tähistame üheskoos ülemaailmset lümfödeemipäeva ning just selle päeva puhul avaldasime lümfiprobleemidest kõneleva video. Lümfödeem on Sinu uus reaalsus ja sellega on võimalik elada täisväärtuslikku elu.

Räägime lihtsalt ja arusaadavalt erinevatel teemadel, mis annavad infot nii tursetega hädas olevale inimesele kui ka nende perekonnale.

Jagame infot, millised on võimalused lümfihaige elukvaliteedi parendamiseks või kuidas on võimalik oma elukvaliteeti säilitada ja teha teadlikke otsuseid teraapia või toodete osas.

Videos on lühike kokkuvõtte sellest, mis on lümfödeem ning kuidas sellega elada. Räägime, mida kujutab endast lümfiteraapia. Anname nippe, kust leida tuge ja kuidas end ise sel teekonnal toetada.

Lümfiterapeut, kui Sinu teejuht.

Marika räägib, mis roll on lümfiterapeudil ja kuidas ta Sind aidata saab. Milliste probleemidega võiksid pöörduda lümfiterapeudi vastuvõtule kauplusesse või kliinikusse.

Minu elu lümfödeemiga.

Helen räägib milline on tema elu lümfiprobleemiga, kellelt leiab tuge, kuidas ta on oma elu korraldanud.

Ravisukkade võimalused.

Külli räägib lümfisukkade võimalustest ja valikutest. Kuidas neid mõõdetakse, millega tooteid tellides arvestada ja kuidas nende toodetega igapäevaselt hakkama saada.

Mis on lümfiteraapia.

Lümfiprobleemide korral on oluline osa lümfiteraapial. Miks ja millal seda on vaja, kuidas seda teostatakse.

Kuidas ennast ise toetada.

Anastassia räägib, kuidas ja miks peaks lümfiprobleemiga kodus iseseisvalt tegelema. Kuidas on võimalik olla ise oma tervise teejuht ja parim abiline!


Lisaks on lõpus ka võimemiskava.

ÄRA OLE OMA MUREGA ÜKSI. KÜSI JULGELT LISA

Klipi tootmist toetas JOBST Eesti