Ravisukkade müük on meie igapäevatöö ja meie terapeudi kogemus on sellel alal juba üle 10 aasta. Meil on hea meel, et oled leidnud tee MediPlus e-poodi. Oleme oma virtuaalpoe valikusse pannud klientide populaarsemad tooted.

Tahame Teie elu lihtsamaks teha ja selleks et kompressioontoodete maailmas oleks orienteerumine lihtsam, siis määrasime toodetele erinevad kategooriad:

Ravisukkade müük: SUKA TÜÜP / KASUTAMISE PÕHJUS / SOODUSTUSED / TOOTJA JÄRGI / SOO JÄRGI

Kategoriseerituna orienteerud toodete vahel paremini ja leiad kiirelt soovitud kompressioontoote. Vali kategooriast soovitud filtreering ja asu julgelt ostma.

Kui jääd oma valikute tegemisega hätta, siis kirjuta julgelt kauplus@mediplus.ee või helista 58 048 022 (E-R kell 8.00-16.00)

Kui olete saanud soovituse arstilt, kompressioon sukkade kandmiseks või olete ise otsustanud valida omale sobiv toode, siis soovitame  konsulteerida ka spetsialistiga, kes oskab leida esimeseks tooteks sobiva materjali ja õige surveklassi. Korduva toote ostmisel saab terapeudiga alati uuesti konsulteerida, kui eelnevalt on kandmisel tekkinud murekohad. Meditsiinilise kompressioontoote õige kasutamine pikas perspektiivis on tervisele kasulik ning sobilik toode pakub kandmisrõõmu ja tuge.

Ilma ette helistamata võid külastada ka kauplust Mustamäe Tervisekeskuses, mis on avatud tööpäevadel 8.00-16.00.
Soovitame ka lugeda meie artikleid erinevatel kompressioontooteid puudutavatel teemadel SIIT
Erinevaid eritellimustooteid näed aga toodete kategoorias SIIN.

Ikka tervise heaks! Leiame koos parima kompressioontoote!

NB! E-poest ostetud tooteid ei ole võimalik tagastada lähtudes hügieeninõuetest ega ümber vahetada v.a toote defekti korral. Kui sa ei ole toote suuruses kindel broneeri endale konsultatsiooniaeg meie kliinikus.