tugisukad

Tugisukad lasteaiaõpetajale

Lümfiprobleemidest tingitud tursetega inimesed vajavad igapäevaselt tuge kompressioontoodetelt. Kõige õigem on muidugi, kui saab tellida mõõdu järgi teha lastud sukad. Sellisel moel saab toote kandja valida omale kõige paremini sobiva tugivahendi. Kui paksust materjalist sukapükstega veeta enamik päevast, siis on ikkagi väga oluline, et need ei sooniks kusagilt ega vajuks alla ning kandja saaks tunda ennast mugavalt. Selle suka puhul on lisatud tootele suurte valulike varbanukkide juurde eriti venivast materjalist lisa osa ja kanna juurde polstrid, mis takistavad lümfi kogunemist hüppeliigese ümbrusesse. Naisterahvas, kellele need konkreetsed sukapüksid tellisime, töötab lasteaias, kus pidevalt on vaja kükitada ning põlvitada, seega lisasime veel elastse materjali põlvedele. 

Kas ja milliseid ravisukki sul vaja on? Ja kuidas neid tellida? Jäta see terapeudi hooleks. Kõike ei peagi ise oskama. Lümfiterapeut ei saa tavaliselt hakkama kolmekümne eelkooliealise lapse laulutunni läbiviimisega ja ka kasvataja ei pea teadma kompressiooni klassidest. Kui sa leiad end oma jalgu pidevalt masseerimas, on põhjus helistamiseks juba olemas. Lümfiturset esineb väga tihti. Õige diagnoosimise korral ja koostöös terapeudi ja õigesti valitud sukkadega on võimalik seda kontrolli all hoida ning elukvaliteeti parandad.  Rõõmus ja enesekindel lasteaiakasvataja suudab kiiremini reageerida laste rõõmsatele hõigetele ja olla  kohal kasvõi roomava indiaanlasena. See on meie suur soov ja koostöö plaan.

Laia valiku standardmõõdus kompressioontooteid leiad meie e-poest.
Kui Sa aga jääd valimisega hätta, vajad erilahendust või tunned, et vajad terapeudi abi, siis broneeri kontsultastiooni aeg või astu läbi meie kauplusest, Mustamäe Tervisekeskusest, kus Sind aitavad oma ala spetsialistid.