kompressioonsukad

Kes ma olen?

Olen Medi Plus kliiniku terapeut Külli, lõpetasin 2003. aastal MI Massaaźikooli ning alustasin tööd Kaunis Kaunimaks salongis, esialgu peamiselt massöörina. Töö kõrvalt hakkasin kohe õppima ka lümfiteraapiat, sest minuga koos töötas siis juba Eestis tunnustatud lümfiterapeut ja õppejõud Raili Raik. Koos Railiga hakkasime esimestena Eestis vastu võtma tursetega patsiente. Tasapisi kasvas klientuur ning ka nõudlus suuremate ruumide ja meeskonna järele. 2015. aastal asutasime Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliiniku Madara tänaval. Kliinikusse sai kaasatud erinevate teraapiavaldkondade spetsialiste, et ravi tulemused oleksid maksimaalsed. Sealt sain ka oma suurima kogemuste pagasi, millega edasi liikuda. Kliinikus töötades omandasin 2015. aastal Lümfiterapeudi kutsestandardi. Sellest ajast olen kutsetunnistusega lümfiterapeut.

Oma igapäevase töö käigus hakkasin järjest rohkem spetsialiseeruma tugitoodetele, mis on lahutamatu osa lümfiteraapias. Õppisin tundma kompressioonsukki (tugisukad, tugipõlvikud, varrukad, kindad, erilahendused), materjalide ja erinevate tootjate toodete erinevusi ja seeläbi kliendile kõige sobilikuma toote leidmist. Igale lümfiteraapiale järgneb alati sobiv toode, mis peab saavutatud tulemust hoidma ning selleks on vaja teha kliendile vastavad spetsiaalsed mõõtmised, et tellida täpselt sobiv toode. Selleks käisin õppimas Saksamaal erinevates tehastes, mis toodavad kompressioontooteid. Läbisin seal kohapeal mitmeid koolitusi, mis andsid mulle oskuse täna olla tursetoodete spetsialist.  

Siirast rõõmu tunnen, kui saavutame kliendiga koostöös oodatud tulemuse. See võib mõnikord võtta aega, et üles leida just see toode, mis on täiuslik. Võib öelda, et minu töö on ka minu hobi. 🙂 

Soovin, et minu kliendid tunneksid, et nad pole oma tursetest tingitud muredega üksi. Paljud elavad aastaid suurte tursetega, ega teagi, et see ei pea nii olema. Kui minu teadmised ja võimalused saavad leevendada inimese probleemi, ja seeläbi leida neil elus rohkem rõõmu, siis see on minu eesmärk ja minu rõõm millega igal hommikul tööle lähen.

Klientide siiras tänutunne on parim motivaator jätkamaks oma arengut ja teekonda lümfiteraapia ja kompressioontoodete valdkonnas.