Ravisukad meestele!

Meeste jalgade tervisest räägitakse vähe, sest jalgadega seotud probleemid, eriti veenilaiendid, tunduvad enamikele olevat naiste teema. Tõde on ilmselt see, et naised tegelevad oma jalgadega rohkem ja näitavad oma sääri suuremale seltskonnale, mistõttu on nende probleemid ka rohkem kuulda ja näha. Ravisukad meestele ei ole aga midagi kummalist.  

Seisev töö, pikalt kontorilaua taga istumine, kaubaauto rooli keeramine või raske füüsiline töö on väga heaks pinnaseks veenilaiendite tekkimisele. Probleemide korral on meeste puhul paraku aga nii, et kui mehel jalad valutavad, siis hakkab ta jalgu mõne kreemiga määrima. See annab aga leevendust vaid korraks. 

Täna näeme, et järjest rohkem ka meestele perearstid hakanud soovitama kompressioontooteid. Võite vaid ette kujutada, mida tunneb mees, kellele soovitatakse kasutada hea enesetunde või ravi mõttes edaspidi sukke või põlvikuid. 

Näeme nõutuid mehi iga päev ning murrame müüti, et sukad on vaid naiste teema. Õnneks on siinkohal sukkade tootjad tulnud meestele vastu ja järjest rohkem disainitakse meestele ekstra super elegantseid tooteid, mis ei näe isegi välja nagu ravitooted. Kanna neid siis ülikonnaga või sporti tehes. Võime üsna kindlad olla – välimuse järgi ei tee tavaline inimene ravi-ja klassikalisel sokil mingit vahet. Kandja ise tunneb aga vahet kohe. 

Me hoolitseme oma tervise eest, et ennetada haigusi. Üks meist võtab vitamiine, teine liigub palju värskes õhus ja keegi käib ennast talisuplusega karastamas. Kindlasti peseme kõik hambaid, et vältida hambaauke. Samamoodi soovitame veresoonte probleeme ennetada ja alustada kompressioontoodete kandmist enne suurte vaevuste tekkimist. Kui Sul on aga juba täna jalad kergelt paistes, veresooned punnitavad ning õhtuks tulitustunne, siis oleks aeg kohe tegutseda!

ESIMESED RAVISUKAD VALI KOOS SPETSIALISTIGA

Kuna sukamaailm on ilmselt Sulle uus ja teema lai, siis ole hea ja tule meile külla. Me aitame Sind selles maailmas orienteeruda ning leiame koos parima lahendused. Omapäi valides on eksimused lihtsad tekkima ning nii võid saada ebamugava esimese kogemuse.


MEIE kauplustesse võid asutuda sisse iga päev ja tulla nii konsultatsiooni kui toodete kohta lisa uurima.
Sütiste tee 17, Mustamäel
Mustamäe Tervisekeskuses
Haapsalu Kaubamajas:
Pärnus, Tervis SPA lähedal

Kui Sa ei ela meie kaupluste kandis, siis kandis, siis tule konsultatsioonipäevale.

Loe lisaks ka tromboosiarst Aire Põder’i kirjutatud artiklit Virtuaalkliiniku lehel.

Päisepiltidel on näha JOBST meeste põlvikuid – stiilsed ja mugavad üheaegselt. Vahet pole, kas kannad neid matkasaapas või ülikonna all.

Mehed räägivad oma kogemusest

Tauno Kangro (54) skulptor – ravipõlviku kandja 4 aastat

Olen skulptor, elan kiirelt, liigun palju, töötan palju. Armastan loodust ja loojat, kunsti, teatrit, muusikat, armastan hommikuid ja päikesetõuse. Ma jõuan palju, sest teen palju. Kogu selle imelise kaose pöörises on mul minu  inimesed, kes mind hoiavad ja head nõu annavad.

Mulle meeldib kui inimesed teevad oma tööd samasuguse kirega nagu mina. Üks minu inimene, imeline massöör ja spetsialist,  surus mulle jalga vereringe sokid, ütles et on vaja, usaldasin! Absuluutselt õige, ongi vaja, mul lihtsalt pole aega ennast halvasti tunda! Ja nendes sokkides tunnen end nii hästi. Pealegi on nad ilusad, mu naine soovitas need mul ka teatrisse ülikonna juurde jalga panna!

Juhan (64) raamatupidaja – ravisuka igapäevane kandja 3 aastat

Minu lugu on lihtne. Oli operatsioon ning selle tüsistusena tekkis vasakusse jalga tromb. Peale kiirabisse sattumist sain teada, et edaspidi pean olema suka kandja. Pole just väga mehelik väljavaade. Kuna sukki oli kiirelt vaja siis ostsin esimene paar esimesest ettejuhtuvast apteegist, sest arvasin toona, et mis seal ikka erilist on. Tegelikkuses aga ei saanud ma neid jalga ning kui jalga sain, siis kukkusid alla ja üldse tuhat häda, sest ma ei teadnud, et ravisukad on meestele sama normaalne nähtus, kui naistele. Õnneks oli mu tütar kuulnud, et need sukad sobiks siis tuleb teha õiged valikud.  Nii leidsin tee MediPlusi juurde. Professionaalne lähenemine ja õiged lahendused on tõesti seda eraldi kohale minemist väärt. 

Üks nali ka. Nimelt valisin ma esimeseks sukaks “mehelikuma” tooni ehk musta. Sellega sain ma aga hüüdnime Piraat. Sest suvisel ajal lühikesi pükse kandes oli mul 1 jalg kogu aeg musta sukaga. Uue tellimuse tegin juba ihuvärvi.